U Doljevcu će u nedelju, 28. septembra, od 16:30 časova biti održana peta po redu protestna šetnja grupe građana „Građani protiv blokada“.
Građani će se okupiti ispred Javne biblioteke, odakle će kolona krenuti glavnom ulicom do zgrade lokalne samouprave, a šetnja će biti završena ispred zgrade EDS-a. Organizatori napominju da je protest zamišljen kao mirno i spontano okupljanje, bez govora i obraćanja, uz nošenje državnih zastava i transparenata.
Podsećamo, prethodne protestne šetnje održane su 23. i 31. avgusta, kao i 7. i 13. septembra u Doljevcu. I tada su učesnici prolazili istom trasom, noseći parole poput „Hoću da učim“, „Hoću da radim“ i „Građani protiv blokada“.













Leave a Reply