Advertisement

Održana treća protestna šetnja „Građani protiv blokada“ u Doljevcu – veliki broj ljudi na skupu

U Doljevcu je juče održana treća po redu protestna šetnja grupe građana „Građani protiv blokada“. Okupljanje je počelo ispred Javne biblioteke, odakle su se građani u koloni uputili glavnom ulicom. Šetnja je protekla mirno, a kolona je prošla pored zgrade lokalne samouprave, dok je završetak protesta bio ispred zgrade EDS-a.

Prema procenama, na protestu je učestvovalo više od 2.500 građana. Okupljeni su nosili državne zastave i transparente sa porukama „Hoću da radim“, „Hoću da učim“, „Hoću mir“, kao i „Hoću moju zemlju Srbiju nazad“.

Podsećamo, prethodne protestne šetnje u Doljevcu održane su 23. i 31. avgusta.

Leave a Reply

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *