Belotinčani pobedili Svrljig, Malošište stiglo do prvih bodova

facebook FK NAŠA KRILA

Da rezultati Naših krila iz Belotinca u  prva dva kola nisu slučajna, potvrdila je i današnja utakmica 3 kola ZONE ISTOK, kada su u Svrljigu nadigrali domaći istoimeni klub sa 3:1. Svrljig je preko Bojića došao  u vodjstvo u 23 minutu, ali su gosti već u 25 imali 1:1. Gol za ekipu iz Belotinca je postigao Marko Stevanović, koji je još jednom zatresao mrežu domaćih u 30 minutu i tada su Naša krila već vodila sa 2:1. U 50 minutu golom Kostića gosti su overili trijumf i tako slavili sa 3:1. Belotinčani su  ostvarili i treću uzastopnu pobedu i u narednom kolu na svom terenu ugostiće Kablove iz Zaječara. Prvu pobedu ove jeseni su upisali i igrači Malošišta , kojisu u nedelju savladali Rudar Alpos sa 2:0. Dvostruki strelac je bio Aleksandar Živković.