Dundjerski iz Voljčinca osvojio KUP FSO Žitorađa

FK Dundjerski osvajač Kupa za 2017 godinu

Fudbaleri Dundjerskog iz Voljčinca osvojili su Kup FSO Žitorađa, jer su danas potpuno zasluženo savladali Real iz Jasenice sa 7:0. Zanimljivo svih sedam golova postignuto je u drugom poluvremenu. U prvom poluvremenu smo gledali jednu lošu fudbalsku predstavu, a možda ključni trenutak se dogodio u 43 minutu, kada Stefan Zdravković štoper Reala nije iskoristio jedanesterac za svoju ekipu. Ekipa iz Voljčinca je prvi gol postigla u 47 minutu, a zatim su se golovi redjali kao na filmskoj traci. Tim iz  Jasenice je mogao da bude poražen  i ubedljivije, ali odbrane njihovog golmana su sprečile teži poraz  Reala.

FK Real sa peharom za drugo mesto

Inače u ovogodišnjem takmičenju za KUP , učešće je uzelo 10 ekipa, a nisu učestvovali FK Žitorađa, FK Svetlost iz Badnjevca i FK Tatko iz Stare Božurne. Pobedniku je po završetku utakmice uručen pehar , kao i poraženom. Na današnjoj fudbalskoj utakmici od aktivnog sudjenja su se oprostili sudije Goran Jovanović, Tomislav Mitrović i Goran Andjelković, koji su od FS Žitorađe dobili prigodne poklone.