Oštećenom Pukovcu samo bod, Belotincu derbi u komšiluku

17629995_1548815341830336_7206554760347264455_nPukovac je na startu sezone ponovo remizirao sa starim poznanikom ekipom Car Konstantina iz Niša. Ipak ostaje žal za pobedom jer je Pukovac u svemu nadvisio svog protivnika, a nerešenom rezultatu je dosta kumovala i sudijska trojka, kaže golman Pukovca Aleksandar Stošić, koji nije krio razočarenje sudjenjem. Pukovac je poveo golom Ristića, da bi nešto kasnije glavni sudija poništio gol igrača domaćih Trajkovića  zbog navodnog ofsajda, ali gledajući snimak lepo se videlo da nedozvoljene pozicije nije bilo. Gosti su do poluvremena izjednačili , a u drugom delu meča čak i poveli sa 2:1. Ipak Pukovac 15 minuta pre kraja stiže do izjednačenja.

Tabane 1970 3 : 3 Timok

U ZONI ISTOK, debitant u ligi ekipa Naših krila iz Belotinca  ostvarila je pobedu na gostovanju , i to u komšiluku protiv Malošišta sa 3:1. Domaći su možda imali više šansi, ali su gosti svoje koristili znalački, I tako osvojili prve bodove ove jeseni već na startu.

Timočanin 3 : 2 BSK

One thought on “Oštećenom Pukovcu samo bod, Belotincu derbi u komšiluku”

1. Svi koji igraju u pukovac dovedu svoje sudije pa igraju kako zele.Snimak jasno pokazuje da je gol regularan i da nije bilo ofsajda. Pitanje glasi zasto su obavezni domacini da snimaju celu utakmicu ako ne mogu da se isprave greske sudijske.