PUKOVAC JE SRPSKOLIGAŠ!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
FK PUKOVAC , PRVAK ZONE ISTOK 2015/2016

Fudbaleri Pukovca su od danas i zvanično prvaci zone ISTOK,a od jeseni će se takmičiti u SRSKOJ LIGI grupa ISTOK.Današnja utakmica poslednjeg kola protiv Svrljiga bila  je više revijalna nego takmičarska,ali je morala da se odigra.I biloje stvarno teško fudbalerima Pukovca jer su već mislima bilo na ceremoniji dodele pehara.Tako su gosti iz Svrljiga golom Marka Petkovića poveli sa 1:0.Imali su domaći istina nekoliko polušansi ,ali na izjednačenje su čekali do 30 minuta,kada je poravnao rezultat levi bek “sestrića” Miodrag Petković.Ipak u 45 minutu gosti preko Klikovca dolaze do 2:1,što je i konačan rezultat prvog poluvremena.U drugo poluvreme uz podršku navijača bude se domaći igrači i u 74 min Stojan Janković evro golom ponovo poravnava rezultat.Treba istaći da u 72 min,jedanesterac za Pukovac nije iskoristio Randjelović.Na kraju i pored nekoliko izglednih šansi ostalo je nerešeno 2:2

publika
SLAVLJE SA NAVIJAČIMA

.A onda je usledilo slavlje uz trubače ,koji su upotpunili atmosferu ceremonije dodele  pehara.

Pogledajte dodelu pehara :

Predsednik kluba Miloš Mitrović je rekao da je presrećan što je njegov klub osvojio prvo mesto i najavio još veće domete u većem rangu takmičenja.I trener Igor Cakić je dodao daje teško u ovom trenutku da kaže nešto osim da je prezadovoljan sezonom i igrom svojih igrača.Pogledajte izjavu predsdmika Miloša Mitrovića:

Pogledajte gol za 0:1

Pogledajte gol za 1:1