Pukovac siguran protiv Rudara, Belotincu samo bod u derbi meču

Utakmicama 6. kola nastavljeno je takmičenje u zonskom stepenu. Pukovac je na svom terenu pobedio Rudar iz Jelašnice sa 3:0, dok su Naša krila i Delijski vis igrali nerešeno 2:2. Fudbaleri iz Orljana su na gostovanju u Subotincu igrali 1:1 sa Moravicom, dok je Malošište pobedilo Zemljoradnik iz Balajnca 3:0.

U Zoni jug ekipa Čekmina pobedila je sa 3:0 Dobrič iz Pejkovca. Utakmica izmedju Žitoradje i Jedinstva iz Bošnjaca nije igrana, zbog toga što gosti nisu doputovali na utakmicu. Najzanimljivije je bilo u Medvedji gde je vidjen uzbudljiv fudbalski meč, koji je završen nerešeno 1:1. Golovi su postignuti u samoj završnici, gde je najpre domaćin poveo u 89 minutu sa 1:0, a gosti izjednačili u 5 minutu nadoknade vremena.