Remi Pukovca za nemirno proleće

WP_20170412_16_21_33_ProNisu uspeli fudbaleri Pukovca da uknjiže nova 3 boda, jer su danas na svom stadionu girali u 23 kolu SRPSKE LIGE ISTOK sa  Jedinstvom iz Paraćina 0:0. Gledaoci su danas prisustvovali jednoj čvrstoj i pravoj prvenstvenoj utakmici , gde su nedostajali samo golovi da užitak bude potpun. Postizanju gola su bili bliži domaćini, ali kapiten Trajković nije uspeo da sa 11 metara savlada golmana gostiju. Pre toga glavni sudija meča je u 75 min. dosudio najstrožu kaznu za Pukovac. Paraćinsi su u prvom poluvremenu imali jednu stopostotnu šansu ,a drugom još nekoliko poluprilika. Ipak sve se završavalo dobro po domaćina, koji je takodje stvorio nekoliko značajnih šansi pre svega u drugom poluvremenu. Ipak na kraju možda i najrealniji rezultat ove utakmice koja je odigrana po hladnom i vetrovitom vremenu.  Pukovac u narednom kolu igra u Sviljancu protiv Radničkog.