home Sport Žuta podmornica osvojila Bukovik, Naša krila zaustavila lidera, Malošište pobedilo fenjeraša

Žuta podmornica osvojila Bukovik, Naša krila zaustavila lidera, Malošište pobedilo fenjeraša

Fudbaleri Orljana su golom Alekse Pešića pobedili u Ražnju domaći Bukovik sa 1:0. Tako su igrači Orljana u ovom 10 kolu došli do sva tri boda na teškom gostovanju i posle ove pobede nalaze se na 6 mestu tabele. Ekipa Naših krila iz Belotinca je odigrala nerešeno na svom terenu sa liderom Zone Istok, ekipom Timočanina iz Knjaževca, dok je Malošište sa 2:0 pobedilo kao domaćin fenjeraša iz Aleksinca. Evo svih rezultata Zona Istok i Zapad kao i Nišavske i Topličke okružne lige:

 

 

10.kolo ZONA ISTOK
Rezultati
20/21.10.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
21.10.2018 15:00

Majdanpek

2 : 0

Svrljig

21.10.2018 15:00

Naša krila 1936

0 : 0

Timočanin

21.10.2018 15:00

Malošište

2 : 0

Rudar Alpos

21.10.2018 15:00

Moravica

7 : 1

Brodoremont

20.10.2018 15:00

Đerdap

2 : 0

Hajduk Veljko

20.10.2018 15:00

Timok 1919

2 : 0

BSK

21.10.2018 15:00

Bukovik

0 : 1

Orljane

21.10.2018 15:00

OFK Slatina

0 : 0

Kablovi

Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1

Timočanin

10 8 2 0 26
2

Moravica

10 7 0 3 21
3

Timok 1919

10 6 2 2 20
4

Đerdap

10 6 2 2 20
5

Hajduk Veljko

10 5 3 2 18
6

Orljane

10 5 1 4 16
7

Malošište

10 4 3 3 15
8

Naša krila 1936

10 4 2 4 14
9

Kablovi

10 3 4 3 13
10

OFK Slatina

10 3 3 4 12
11

Bukovik

10 3 3 4 12
12

BSK

10 4 0 6 12
13

Brodoremont

10 4 0 6 12
14

Svrljig

10 2 1 7 7
15

Majdanpek

10 2 0 8 6
16

Rudar Alpos

10 0 2 8 2
10.kolo Zona Zapad
Rezultati
20/21.10.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
20.10.2018 15:00

Sloga

6 : 2

Napredak (D)

21.10.2018 15:00

Jedinstvo (M)

1 : 0

Žitorađa

21.10.2018 15:00

Levač

2 : 1

Juhor

21.10.2018 15:00

OFK Lugomir

2 : 3

OFK Topličanin

21.10.2018 15:00

Rembas

4 : 3

Jastrebac (B)

21.10.2018 15:00

Župa

4 : 1

Bošnjane

20.10.2018 15:00

OFK Kosanica

2 : 0

Jastrebac (VŠ)

21.10.2018 15:00

Dragocvet

0 : 0

Morava 1918

Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1

OFK Topličanin

10 7 1 2 22
2

OFK Kosanica

10 6 4 0 22
3

Rembas

10 5 4 1 19
4

Župa

10 5 3 2 18
5

Sloga

10 4 3 3 15
6

Juhor

10 5 0 5 15
7

Jastrebac (B)

10 4 1 5 13
8

Bošnjane

10 4 1 5 13
9

Jedinstvo (M)

10 4 1 5 13
10

Morava 1918

10 3 3 4 12
11

Jastrebac (VŠ)

10 3 3 4 12
12

Napredak (D)

10 4 0 6 12
13

OFK Lugomir

10 2 5 3 11
14

Levač

10 3 2 5 11
15

Dragocvet

10 1 4 5 7
16

Žitorađa (-1)                      5

10 1 3 6
11.kolo Nišavska okružna liga
Rezultati
20/21.10.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
21.10.2018 14:30

Moravac

3 : 2

Sloga

21.10.2018 14:30

Naisus 1977

1 : 2

Rasovača

21.10.2018 14:30

Palilula

3 : 1

Radnički 1924

20.10.2018 14:30

Crvena zvezda

2 : 3

OFK Napredak 1929

20.10.2018 14:30

Napredak 2012

0 : 4

Morava (Ž)

21.10.2018 14:30

Mladost (B)

3 : 0

Doljevac

21.10.2018 14:30

Zemljoradnik

4 : 0

Padina

21.10.2018 14:30

Elid

2 : 3

Moravac

 

13.kolo Toplička okružna liga
Rezultati
20/21.10.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
21.10.2018 15:00

Omladinac

9 : 3

Jastreb

21.10.2018 15:00

Kaćuša

3 : 0

Borac

21.10.2018 15:00

Trbunje

0 : 1

Jug Bogdan

21.10.2018 15:00

Dobrič

2 : 2

Spartak

21.10.2018 15:00

Polet

5 : 1

Pobeda

21.10.2018 15:00

Dundjerski

2 : 2

NS Tatko

21.10.2018 15:00

Akademija 10

5 : 0

Partizanski put

21.10.2018 15:00

Mladost 1982

0 : 3

Svetlost Badnjevac

21.10.2018 15:00

Kosovac

9 : 2

Real

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *