Pukovac osvojio bod u nadoknadi vremena

publikaFudbaleri Pukovca su na svom terenu u možda najvažnijoj utakmici sezone igrali nerešeno sa Slogom iz Despotovca 3:3. Pukovčani su poveli golom Perića već u 4 minutu, da bi gosti izjednačili u 30 minutu. Ipak Pukovac golom Trajkovića u 42 min. završava prvo poluvreme vodjstvom od 2:1. Sredinom drugog poluvremena sledi potpuni preokret , gosti sa 2 gola dolaze najpre do izjednačenja , a zatim i do prednosti od 3:2. Ipak bod Pukovcu, koji će možda biti i presudan u borbi za opstanak , golom u nadoknadi vremena donosi  Stojanović, koji je izjednačio na 3:3, i tako postavio konačan rezultat utakmice. Pukovcu bi za opstanak trebao još jedan bod u poslednja dva kola, ali možda  čak i oba poraza donose igranje Srpske lige i naredne sezone. U narednom kolu Pukovac gostuje Timoku, a u poslednjem dočekuje Trstenik, koji je prebrinuo sve brige oko opstanka.