Pukovac poražen u Svilajncu

Pukovac TemnicFudbaleri Pukovca su poraženi u 24 kolu SRPSKE LIGE ISTOK  od domaćeg Radničkog u Svilajncu sa 4:0. Domaćini su na poluvremenu vodili sa 1:0, golom Djordjeviča u 13 min. ali je brod Pukovca potonuo u drugih 45 min. U prvom delu Pukovac je imao kakvu takvu ravnotežu, a beležimo i šansu Stefana Perića za izjednačenje, ali je lopta u 30 min. ipak pogodila prečku. Radnički je u drugom poluvremenu boljom igrom došao do ubedljive pobede a rezultat je možda i previsok s obzirom da je Pukovac ipak možemo reći pružio solidnu partiju. Igrač domaćih Popović je u 60 i 70 minutu povećao na 2:0, a zatim i na 3:0. Strelac prvog gola Djordjević je u 77 min. svojim drugim pogotkom postavio konačnih 4:0 za domaćina. Kako kažu u Pukovcu danas je pobedio bolji tim i to sasvim zasluženo, a popularni “SESTRIĆI” bodove spasa tražiće već u narednom kolu, kada u goste stiže Tabane 1970.  Inače danas je Ozren pobedom nad Car Konstantinom osvojio važna 3 boda, i sada prestigao Pukovac na tabeli. Ipak još uvek Pukovac sam odlučuje o svojoj sudbini , i nadamo se da će igrači i stručni štab uspeti da izbore opstanak.Evo  postignutih rezultata: