home Sport, Vesti Karatisti Pukovca nastavljaju sa uspesima

Karatisti Pukovca nastavljaju sa uspesima

Karate turnir „VIII UNSU OPEN 2018″u organizaciji karate kluba UNSU iz Leskovca, održan tokom vikenda, doneo je niz odličja i karatistima Pukovca. U generalnim plasmanu KK PUKOVAC iz Pukovca bio je drugi, dok su takmičari ovog kluba osvojili i 7 zlatnih, 8 srebrnih i 2 bronzana obeležja. U disiplini kate pojedinačno zlatom su se okitili Anamarija Vušaj, Lazar Mitrović, Anabela Ibišević, Lea Stamenković. Srebro je pripalo Nemanji Osmanoviću, Andjeli Ibišević, Lani Stojanović, Mii Zdravković, Sari Marinković, Andriji Djordjević i Petri Petković, dok su bronzane medalje osvojili Andrej Petković i Andrija Stamenković. Zlatna obeležja u borbama su pripala Nemanji Osmanoviću, Anamariji Vušaj, Lazaru Mitroviću. Srebrom se u borbama okitila Lana Stojanović. Na turniru je učestvovalo  20 klubova iz cele Srbije i ukupno170 takmičara.