Karatisti Pukovca nastavljaju sa uspesima

Karate turnir “VIII UNSU OPEN 2018″u organizaciji karate kluba UNSU iz Leskovca, održan tokom vikenda, doneo je niz odličja i karatistima Pukovca. U generalnim plasmanu KK PUKOVAC iz Pukovca bio je drugi, dok su takmičari ovog kluba osvojili i 7 zlatnih, 8 srebrnih i 2 bronzana obeležja. U disiplini kate pojedinačno zlatom su se okitili Anamarija Vušaj, Lazar Mitrović, Anabela Ibišević, Lea Stamenković. Srebro je pripalo Nemanji Osmanoviću, Andjeli Ibišević, Lani Stojanović, Mii Zdravković, Sari Marinković, Andriji Djordjević i Petri Petković, dok su bronzane medalje osvojili Andrej Petković i Andrija Stamenković. Zlatna obeležja u borbama su pripala Nemanji Osmanoviću, Anamariji Vušaj, Lazaru Mitroviću. Srebrom se u borbama okitila Lana Stojanović. Na turniru je učestvovalo  20 klubova iz cele Srbije i ukupno170 takmičara.