Pukovačka konjica pregazila Dunav

Detalj sa utakmice Pukovac - Dunav 3:0
Detalj sa utakmice Pukovac – Dunav 3:0

Plitak je danas bio Dunav, za laku konjicu Pukovca, koja je bez većih problema donela nove bodove na svoj konto. Golovima Randjelovića u 3.1 min. Perića u 60. min. i kapitena Trajkovića iz jedanaesterca u 85. minutu, Pukovac je pobedio Dunav iz Prahova sa 3:0 i tako nastavio sa odličnim partijama ovog proleća. Do prvog gola koji su domaćini postigli posle nešto više od pola časa igre skoro i da nije bilo šansi, uglavnom se sve dešavalo na sredini terena. Ipak, odličan centaršut Petkovića koristi Randjelović, koji rezantnim udarcem sa oko 10 metara po sredini šalje loptu u gol golmana gostiju.

Tada se dešava da se prilikom radovanja sa svojim igračima Randjelović povredjuje i napusta igru. Saznali smo da je u pitanju povreda ramena. Domaćini ipak sigurno privode prvo poluvreme kraju sa prednošču od jednog gola. Samo što je krenulo drugo poluvreme, mala nesmotrenost  odbrane domaćih, koji obaraju u šesnaestercu napadača gostiju i što je za sudiju Nemanju Djurdjevića iz Kruševc,a bilo dovoljno da pokaže na belu tačku. Medjutim, šut Puljecovića, golman Pukovca Stošić bravurozno zaustavlja, što je bio signal da publika pozdravi svoje ljubimce snažnim povicima i aplauzima.

Pgledajte odbranu golmana Stošića.

U 60. minutu sevnula je kontra Pukovca, a na scenu stupa Stefan Peri, koji pretvara svoju priliku u 2:0 za domaće. U 85. minutu, glavni sudija Djurdjević pokazuje po drugi put opravdano na belu tačku, ali ovoga puta za Pukovac. Kapiten Trajković , za razliku od svog kolege iz Prahova, realizuje najstrožu kaznu  i to je nedostižnih 3:0. Pukovac u narednom kolu igra protiv lidera na tabeli, ekipe Temnića u Varvarinu, dok Dunav dočekuje niški Car Konstantin.

Pogledajte gol Trajkovića iz jedanaesterca za 3:0.