Malošištu bod u Boru , Žitorađa poražena

loptaU jedinoj utakmici koja je igrana danas u okviru  23 kola ZONE ISTOK, fudbaleri Malošišta su u Boru protiv istoimene ekipe igrali nerešeno 1:1.  Pokušavali su igrači Bora da probiju bedem prvih 40 minuta  ali bezuspešno, igrači Malošišta su bili na visini zadatka. U 40. minutu gosti iz Malošišta kreću u kontra napad, kapiten Malošišta  Milan Jović kreće silovito sa centra dodaje loptu  igraču sa brojem 8 Aleksandru Živkoviću (koji je ujedno i igrač utakmice), Živković uspešno probija po levoj strani i šalje loptu u šesnesterac do centarfora Malošišta  Predraga Anđelkovića koji odsečnim udarcem šalje loptu u mrežu kroz noge golmanu OFK Bora za vođstvo Malošišta od 0:1. Samo 5 minuta kasnije domaćin stiže do izjednačenja efektnim pogodkom pored same stative kapitena domaćih Terzića za 1:1. Današnji bod koji je osvojen na gostovanju u Boru imaće veli značaj za ekipu iz Malošišta koja se bori za opstanak u pomenutom rangu takmičenja.    U ZONI ZAPAD , ekipa Žitorađe izgubila je od  Levča sa 2:1., ali su oni  sigurno prebrinuli brige oko opstanka i mogu nastavak prvenstva igrati rasterećeno i bez pritiska.