Uživo : Vojvodina – Mega 100 : 92 Kraj

Vojvodina je u polufinalu KRK, pošto je savladala Megu sa 100:92

Tokom celog meča tim iz Novog Sada je bio bolji i diktirao rezultat, u jednom momentu bilo je i plus 20 razlike,

Kraj u Nišu Vojvodina pobedila Megu 100:92

Mega pred porazom, Voša pre iznenadjenjem u Nišu , i plasmanom u 1/2 finale. Još 1:18 plus 12 za tim iz Novog Sada,

-Još 3:50 ostalo do kraja ,Vojvodina vodi sa 95:84

-Vojvodina ide na plus 13 a Mega u napadu pravi faul.

-Može li Mega do preokreta , 5 min pre kraja plus 11 za Vojvodinu.

-Novosadjani izgledaju energetski mnogo bolje , i čini se da grabe ka 1/2 finalu 91:78 na 6 minuta  pre kraja utakmice.

-Tajm aut za Megu na 9:02 pre kraja , Voša vodi sa 91:68

-Počinje poslednja deonica Vojvodina ide na plus 20.

_Koš sa preko pola terena za Vojvodinu na isteku treće četvrtine 86:68.

-Plus 17 razlike za Vojvodinu u 25 min utakmice 70:53

-Počelo je drugo poluvreme, Voša nastavlja da melje Megu 65:44

-Tajm aut za Megu 3 min pre kraja druge deonice pri vodjstvu Vojvodine 52:28.

Mega kao da ne postoji na terenu, Voša juri ka iznenadjenju 46:25 na 4:48 sek. pre kraja poluvremena.

NIšta novo na sredini druge deonice. Mega se muči u napadu, dok Vojvodina i dalje ima sjajnu prednost  40:23 na 6 min. pre kraja 2 deonice,

-Poćela druga četvrtina, Voša nastavlja u istom ritmu i ide na plus 15

_:Kraj prve četvrtine  26:15 za Vojvodinu

-Vojvodina se ne šali, da li je na pomalu novo iznenadjenje, 25:11 na 2:11 sek. pre kraja prve deonice,

Na 4 min i 45 sek. pre kraja prve četvtine Vojvodina vodi 18:11, a minut odmora zatražio je trener Mege.

Utakmica se igra u prisustvu ooko 2000 navijača , a Vojvodina u 5 min igre vodi 15:10.