Još jedan poraz Pukovca

FK Pukovac
FK Pukovac

Taman kada smo posle prošlonedeljne utakmice pomislili da je kriza Pukovca prošlost, danas su fudbaleri ovog tima pretrpeli još jedan poraz.Ovoga puta u 8 kolu Srpske lige ISTOK , ekipa Jedinstva iz Paraćina je slavila sa 4:0.Domaćini su danas na stadionu u Paraćinu u svemu nadvisili popularne “sestriće”  i zasluženo pobedili.

Paraćinci su poveli u 22. minutu, Perović je dubinnskim pasom pronašao Trifunovića , a ovaj je prizemnim udarcem , iskosa s desne strane, savladao Stošića. domaćin je porednost duplirao posle četrdesetak sekunda drgog poluvremena. Pogodak je bio delo Kovačevića koji je udarcem iz šesnaesterca poslao loptu kroz vrata gostiju. Šest minuta kasnije Milan Jovanović je centrirao s levog krila, a Krstić Loptu poslao iz leđa Stošića, a konača rezultak postavio je Trifunović koji je Kovačevićev centaršut s levog krila, udarcem glavom pretvorio u pogodak.

Jedinstvo: P. Jokić 7, Miletić 7, Milenković 7, Gajić 7, Perović 7,5, Radojević 7, Trifunović 8, Krstić 7,5, Jovanović 7,5 (Milutinović -), Kovačević 7,5.

Pukovac: A. Stošić 6,  Petković 5, Ćirić 5 (Jovanović 5), Smiljković 5, Trajković 5, Petrović 5, Stanković 5,5, Mišić 6, Janković 5 (D. Stošić 5),Marinković 5,Ranđelović 5,5.

Igrač utakmice: Ilija Trifunović, Sudija: Stefan Ćirić (Pirot) 7. Gledalaca : oko 250

Pukovac u narednom kolu dočekuje ekipu Radničkog iz Svilajnca.Evo svih rezultata današnjih utakmica: